Skład Rady Sołeckiej: 1. Ireneusz Kotkowski 2. Bronisław Szewczyk 3. Jolanta Krawczyk 4. Mirosław Cieśla
Sołectwo Rybno
Sołtys - Jadwiga Szczepanik Skład Rady Sołeckiej: 1. Jadwiga Szczepanik 2. Jarosław Łańczak 3. Mariusz Królica
Sołectwo Przybyłów
Sołtys - Ewelina Borecka Skład Rady Sołeckiej: 1. Agata Polak 2. Sława Koćwin 3. Borecka Ewelina
Sołectwo Brody Malina
Sołtys - Alfreda Świąć
Skład Rady Sołeckiej: 1. Alfreda Świąć 2. Karol Michalak 3. Wojciech Wilczyński 4. Piotr Szymczyński 5. Jarosław Sośniak
Sołectwo Smugi
Sołtys - Stanisław Zych Skład Rady Sołeckiej: 1. Stanisław Zych 2. Wiesław Zych 3. Zygmunt Chłąd 4. Teresa Berg 5. Wojciech Kosowski
Sołectwo Niwa Skrzeszów
Sołtys - Leoniła Pyzik Skład Rady Sołeckiej: 1. Leoniła Pyzik 2. Janusz Trąbczyński 3. Justyna Cierpioł 4. Jerzy Kurczyński 5. Ewelina Kotkowska
Sołectwo Łobodno
Sołtys - Barbara Ziętal
Skład Rady Sołeckiej: 1. Barbara Ziętal 2. Marcin Wojtysek 3. Tomasz Kasprzyk 4. Anna Wróż 5. Katarzyna Kardynał 6. Przemysław Zawada 7. Anna Ściebura 8. Mieczysław Olszewski 9. Janusz Sikorski
Sołectwo Libidza
Sołtys - Urszula Bugaj
Skład Rady Sołeckiej: 1. Urszula Bugaj 2. Marek Chłąd 3. Joanna Bugaj 4. Łukasz Grzesiak 5. Henryk Bugaj 6. Joanna Czajkowska 7. Aneta Siarka
Sołectwo Lgota
Sołtys - Krystyna Błaszczyk-Kapuścińska
Skład Rady Sołeckiej: 1. Lech Chłąd 2. Kazimierz Soliński 3. Zygmunt Terlicki 4. Leszek Kwapisz 5. Marek Klama
Sołectwo Nowa Wieś
Sołtys - Krystyna Nowakowska
Skład Rady Sołeckiej: 1. Krystyna Nowakowska 2. Krzysztof Idasz 3. Rafał Konieczko 4. Tomasz Zawierucha 5. Norbert Florek
Sołectwo Kamyk
Sołtys - Wiesław Ściebura
Skład Rady Sołeckiej: 1. Wiesław Ściebura 2. Zbigniew Kowasz 3. Zbigniew Ściebura 4. Staniław Hłond 5. Daniel Zych 6. Grażyna Kuczera 7. Łukasz Trzepizur
Sołectwo Borowianka
Sołtys - Anna Siedlaczek
Skład Rady Sołeckiej: 1. Anna Siedlaczek 2. Józef Kunert 3. Jacek Pawłowski 4. Marek Napieraj 5. Stanisław Biskup 6. Iwona Palladino
Sołectwo Gruszewnia
Sołtys - Mariola Wojciechowska
Skład Rady Sołeckiej: 1. Mariola Wojciechowska 2. Jerzy Drosik 3. Jan Kasprzyk 4. Radosław Mól 5. Wademar Mól 6. Krzysztof Michalak 7. Mirosław Wojciechowski
Sołectwo Kopiec
Sołtys - Alina Rokita
Skład Rady Sołeckiej: 1. Alina Rokita 2. Jan Macherzyński 3. Maciej Chrabąszcz 4. Izydor Kubicki 5. Tomasz Kobyłkiewicz
Sołectwo Biała Sołtys - Elwira Kałuża Skład Rady Sołeckiej: 1. Elwira Kałuża 2. Paweł Maj 3. Agnieszka Krauze 4. Szymon Krawczyk 5. Iwona Płusa 6. Mateusz Woźniak 7. Grzegorz Nocoń 8. Jerzy Tomczyk 9. Przemysław Zachariasz